Tolca Köyü - Hüyük / KONYA / TÜRKİYE
TR EN

TESİSİMİZ

CALLUT SU ÜRÜNLERİ 1999 yılında 2000m2 kullanım alanı ve günlük 5 ton üretim kapasitesi ile kurulmuş olup, bugün kullanım alanı 12000m2 olan ve günlük 15 ton balık işleme kapasitesine sahip bir firma haline gelmiştir.

CALLUT SU ÜRÜNLERİ, yaklaşık 10.000 ton/yıl kapasiteli işleme ve paketleme tesisinde son teknoloji ekipmanlar ile know-how üretim yapmaktadır. Balığın tesise girişinden üretim sürecini tamamlayıp nakliyesi yapılana kadar tüm süreçlerde kalite ve tazeliğini koruyarak çıkışı yapılmaktadır.

CALLUT SU ÜRÜNLERİ, süpermarket zincirlerinden, eğitim kurumlarına, silahlı kuvvetlerden, büyükşehir belediye kuruluşlarına, otellerden sanayi tesislerine kadar pek çok kurumun taze ve işlenmiş balık ihtiyacını karşılamaktadır. Üretim ve dağıtımda yetişmiş tecrübeli kadrosu ile ve modern üretim tesisi ile CALLUT SU ÜRÜNLERİ, Türkiye’nin önde gelen balık işleme kuruluşlarından birisi olmuştur. Ürünlerimiz için 6 adet -18 derece depo, 3 adet -40 derecek depo, 2 adet 0-4 derecelik depomuz bulunmaktadır. Konusunda uzman su ürünleri ve gıda mühendislerimiz ile tüm kontrol aşamalarını titizlik ile tamamlayıp, üretim verimliliğini arttırmak için sürekli geliştirme ve iyileştirmeler ile değerli müşterilerimize ve tedarikçilerimize katkı değer sağlamaktayız. CALLUT SU ÜRÜNLERİ tedarik etmiş olduğu bu balıkları uluslararası BRC (British Retail Consortium), IFS (International Food Standarts), GLOBALGAP, ISO 14001 , ISO 9000, ISO 22000 ve HACCP (TSE) kalite standartlarına göre işlemektedir. Avcılık balıklarında ise üç denize de yakın olmanın avantajı ve kendi soğutmalı araç filosunun vermiş olduğu güçle en taze ve sağlıklı balıkları müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.