Tolca Köyü - Hüyük / KONYA / TÜRKİYE
TR EN

KALİTE

CALLUT SU URUNLERI’nde üretilen taze bütün, taze temizlenmiş, taze fileto, donuk bütün, donuk temizlenmiş, donuk fileto avcılık ve yetiştiricilik ürünlerin işlenmemesinde; tamamen hijyenik koşullarda üretim yapan, üretimin her aşamasını toplum gıda güvenliği anlayışına uygun, doğaya ve tüketiciye saygılı, en son teknolojinin olanaklarından yararlanan kuruluş olma özelliğimizi korumak, kalite politikamızın vazgeçilmez önceliğidir.

Ürünlerimizin var olan kalitesi ile yetinmeyerek, kalite düzeyini arttırmak için üretimin her aşamasında çaba sarf etmek amacı ile gıda güvenliği sisteminin etkinliğini sürekli arttırarak sistemin şartlara uygunluğu sağlanacaktır.

Yönetim, üretimdeki zincirler belirlenirken ürünlerimizin gıda güvenliğinde önemli rol oynaran gıda hijyeni ve güvenliği gibi faktörlerin ön planda tutulmasını benimsemiştir. Gıda güvenliğini sağlamada; üretimde kullanılan hammadde, yardımcı malzeme ve gıda ile temas eden maddelerin temininin çok önemli rol oynadığı sürekli göz önünde tutulmaktadır. Müşterilerimiz ve müşterilerimizin istekleri başta olmak üzere; ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli iyileştirme yapılmaktadır.