Tolca Köyü - Hüyük / KONYA / TÜRKİYE
TR EN

KURUMSAL

CALLUT SU ÜRÜNLERİ 1999 yılında 2000m2 kullanım alanı ve günlük 5 ton üretim kapasitesi ile kurulmuş olup, bugün kullanım alanı 12000m2 olan ve günlük 15 ton balık işleme kapasitesine sahip bir firma haline gelmiştir.

ERBA SEAFOOD, yurt dışı pazarlarına açılmak ve ülkemizin mevcut ihracat paylarını yükseltmek ana hedefi ile 2014 yılında kurulmuştur. Firmamız, hedefleri doğrultusunda güçlü bir çözüm ortağı olarak CALLUT SU ÜRÜNLERİ ile balık işleme ve üretim anlaşması imzalamıştır.

ERBA SEAFOOD, CALLUT SU ÜRÜNLERİ’nin üretim hacminin tamamını yurt içi ve ihraç kayıtlı alımlar ile yurt dışı pazarlara sevk etmekte yetkili tek firmadır.  

CALLUT SU ÜRÜNLERİ, yüksek standartlardaki işleme tesisinde, çevre illerde üretimi gerçekleşen her çeşit balığı, uluslararası BRC (British Retail Consortium), IFS (International Food Standarts), GLOBALGAP, FDA, ISO 14001, ISO 9001, ISO 22000 (HACCP) ve (TSE) standartlarına göre tedarik etmekte ve işletmektedir.

ERBA SEAFOOD, CALLUT SU ÜRÜNLERİ’nde işlettirdiği ürünlerin satışını, yurt dışı pazarlarında oluşturduğu geniş ağı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

CALLUT SU ÜRÜNLERİ üretim tesisinin, Türkiye’nin coğrafi yönden merkezi sayılan Konya bölgesinde olması, dış ticaret irtibat ofisinin en büyük liman şehirlerinden biri olan İzmir’de bulunması, ürün tedariki, lojistiği ve tedarik zinciri yönetimi açısından ERBA SEAFOOD ’a büyük avantaj sağlamaktadır.

Müşteri odaklı çözümlere sahip ERBA SEAFOOD; çevreye duyarlı, güvenli, sağlıklı üretim politikalarını önceliği olarak benimsemiştir. Müşterilerimizin, ürünlerimizden en yüksek faydayı sağlamaları için, satış öncesi ve sonrası tüm hizmetler, kalite hedeflerimiz doğrultusunda tüm çalışanlarımız tarafından verilmektedir.

Bütün, temizlenmiş ya da fileto halinde işlenen balıklar, taze ve soğutulmuş olarak strafor kutularda, dondurulmuş olarak karton kutularda, müşterinin istekleri doğrultusunda Avrupa standartlarına göre paketlenmekte ve yine müşterinin talebine göre “özel etiketleme” yapılarak sevk edilmektedir.